home

Rozkład zajęć 2019/2020

Dom Kultury, ul. Mściszewska 10,
tel. 61 8 122 120, 61 8 113 088,
www.domkultury.murowana-goslina.pl,
email: dom.kultury@murowana-goslina.pl

Dzień tygodniaGodz.Nazwa
poniedziałek15.30 – 17.00Kółko szachowe (6-15 lat)
17.30 – 19.00Warsztaty majsterklepki
17.00 – 19.15Chór Dziewczęcy „Canzona”
(próby głosowe)
18.30 – 20.00 Teatr Tańca EFFORT (taniec i aktorstwo 8-15 lat)
19.00 – 21.00 Chór Żeński „Canzona”
Wtorek15.00 – 16.00Kółko plastyczne dla dzieci od 7 lat
i młodzieży Kreatywni (grupa początkująca)
16.00 – 17.30Kółko plastyczne dla dzieci
i młodzieży Kreatywni (grupa zaawansowana)
16.00 – 17.00Zajęcia z robotyki dla dzieci (grupa młodsza 6-9 lat)
17.00 – 18.00Zajęcia z robotyki dla dzieci (grupa starsza 9-12 lat)
18.00 – 19.00Zajęcia z programowania w świecie Minecraft
(dla dzieci 9-12 lat)
19.00 – 20.00Zajęcia z programowania przy użyciu zestawów  Arduino (dla dzieci 10-14 lat)
17.00 – 18.30Warsztaty filmu animowanego dla dzieci i młodzieży
18.00 – 19.00Zabawy plastyczne dla dzieci 3-6 lat
19.00 – 21.00Zespół wokalny Una Canto
środa16.00 – 19.00Pracownia sztuki dla młodzieży i dorosłych (malarstwo, rysunek, litografia, tkanina unikatowa, instalacja artystyczna)
17.00 – 18.30
(co druga środa)Warsztaty kulinarne dla dzieci (grupa młodsza) 5-8 lat
18.30 – 20.00
(co druga środa)Warsztaty kulinarne dla dzieci (grupa starsza) pow. 8 lat
czwartekNauka gry na gitarze akustycznej, gitarze elektrycznej i ukulele
16.00 – 19.00
17.30 – 20.00Klub Rękodzieła Artystycznego dla dorosłych
18.00 – 18.45Taniec dla dzieci 8-14 lat
19.00 – 20.00Latino & Jazz Dance
20.00 – 21.00Taniec dla par
piątek14.00 – 19.00Nauka gry na pianinie
Chór Dziecięcy „Canzona”
18.00 – 19.30
19.30 – 20.30
Chór Żeński „Canzona Kameralna”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Poznańska 16

Dzień tygodniaGodz.Nazwa
poniedziałek18.00 – 20.00Zespół wokalny „Goślińskie Chabry”
środa16.00 – 17.30Zespół śpiewaczy PZERiI „Goślinianka”
18.00 – 20.00Chór Mieszany „Vocantes”

Klub Osiedlowy „Zielone Wzgórza”, Nowy Rynek 8,
tel. 61 8 123 629,
 
email: klub.osiedlowy@murowana-goslina.pl

Dzień tygodniaGodz.Nazwa
poniedziałek15.30 – 16.10Taniec dla chłopców 5-8 lat
16.15 – 17.00Balet dla dzieci (grupa młodsza 3-5 lat)
17.10 – 18.10Balet dla dzieci (grupa starsza 6-8 lat)
18.00 – 19.00Zabawy plastyczne dla dzieci 3-6 lat
18.30 – 19.30Zumba Fitness
20.00 – 21.30Joga
wtorek17.00 – 19.00Pracownia Rzeźby i Ceramiki dla dorosłych
16.15 – 17.00Zajęcia sensoryczne dla dzieci i mam od 4 miesięcy
18.00 –19.00Gimnastyka słowiańska dla kobiet
19.30 – 20.30Aerobik
środa10.30 – 14.00Pracownia Rzeźby i Ceramiki (grupa przedszkolna)
14.00 – 17.30Pracownia Rzeźby i Ceramiki dla dzieci (od 7 lat) i młodzieży
15.30 – 16.10HIP-HOP/DANCEHALL (dzieci pow. 3 lat)
16.10 – 17.00HIP-HOP/DANCEHALL (dzieci pow. 7 lat)
17.10 – 18.00Taniec współczesny (dzieci pow. 8 lat)
18.30 – 20.00FORMACJA HIP-HOP/DANCEHALL (dzieci pow. 9 lat)
20.00 – 21.30
Joga
czwartek10.15 – 11.00Rytmika dla dzieci od 2 lat
16.30 – 17.30Warsztaty z klockami Lego
17.00 – 18.30Kreatywni – zajęcia plastyczne od 7 lat
18.00 – 19.00Zdrowy kręgosłup
19.30 – 20.30Aerobik
piątek17.00 – 18.00Zespół Folklorystyczny „Goślinianie”
(grupa młodsza)
18.00 – 19.30Zespół Folklorystyczny „Goślinianie”
(grupa starsza)
sobota8.00 – 16.00Nauka języka angielskiego

Sala Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Rogozińska 15

Dzień tygodniaGodz.Nazwa
poniedziałek19.00 – 21.00Orkiestra Dęta OSP
środa

Szkoła Podstawowa nr 2 w Murowanej Goślinie

Dzień tygodniaGodz.Nazwa
poniedziałek14.00 – 19.00Nauka gry na instrumentach dętych

ZAPRASZAMY