home

Rozkład zajęć 2016/2017

Dom Kultury, ul. Mściszewska 10,
tel. 618 122 120, 618 113 088,
www.domkultury.murowana-goslina.pl,
email: dom.kultury@murowana-goslina.pl

Dzień tygodniaGodz.NazwaInstruktor
poniedziałek16.00 - 17.30Kółko szachoweTomasz Mizgier
18.00 - 20.00Klub Murowane FotoTomasz Mizgier
19.30 - 21.00 Teatr Małych FormMarcin Matuszewski
wtorek18.00 - 19.00Zajęcia plastyczne dla najmłodszych dzieciJoanna Przymusińska
18.30 - 20.00Teatr Małych FormMarcin Matuszewski
Środa16.00 - 19.00Pracownia malarskaBartłomiej Stefański
16.00 - 19.00Chór Dziecięcy „Canzona” (próby głosowe)Adrianna Wtorkowska-Kubińska
18.30 - 20.00Żeński Chór „Canzona-Absolwent”Elżbieta Wtorkowska, Adrianna Wtorkowska-Kubińska
20.00 - 21.30Chór„ Canzona Kameralna”
Adrianna Wtorkowska-Kubińska
czwartek16.00 - 20.00Nauka gry na gitarze, skrzypcach i pianinieAlicja Duszczyk
17.30 - 20.00Klub Rękodzieła ArtystycznegoAlina Strugarek
18.00 - 18.45Taniec dla dzieci 8 - 14 latMonika Pyś
19.00 - 20.00Latino & Jazz Dance Monika Pyś
20.00 - 21.00Taniec dla parMonika Pyś
piątek11.00 - 12.00Rytmika dla dzieciMarzenna Karbowska
15.15 - 18.45Nauka gry na gitarze, skrzypcach i pianinieAlicja Duszczyk
16.30 - 18.40Zabawa, nauka i przygoda z klockami LegoCentrum BRICKS 4 KIDZ ?
18.00 - 19.30Chór Dziecięcy „Canzona”Adrianna Wtorkowska-Kubińska

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy, ul. Poznańska 16

Dzień tygodniaGodz.NazwaInstruktor
poniedziałek18.00 - 20.00Zespół wokalny „Goślińskie Chabry”Marcin Matuszewski
środa16.00 - 17.30Zespół śpiewaczy PZERiI „Goślinianka”Alicja Duszczyk
18.00 - 20.00Chór Mieszany „Vocantes”Leszek Bajon

Klub Osiedlowy „Zielone Wzgórza”, Nowy Rynek 8,
tel. 618 123 629,
 
email: klub.osiedlowy@murowana-goslina.pl

Dzień tygodniaGodz.NazwaInstruktor
poniedziałek16.00 - 17.30Teatrzyk Dziecięcy „Zielona Goś”Lynn Kucharczyk
18.00 - 19.00Zabawy plastyczne dla dzieciJoanna Przymusińska
18.00 - 19.00Zumba grupa IMagdalena Lamentowicz
19.10 - 20.10Zumba grupa IIMagdalena Lamentowicz
20.30 - 22.00JogaŁukasz Molski
wtorek17.00 - 19.00Pracownia Rzeźby i Ceramiki dla dorosłychGrażyna Szymała-Wołyńska
16.45 - 19.00Nauka gry na gitarze, skrzypcach i pianinieAlicja Duszczyk
18.00 - 9.00Gimnastyka słowiańska kobietMagdalena Lamentowicz
19.30 - 20.30AerobikDorota Schraube
środa14.00 - 17.30Pracownia Rzeźby i Ceramiki dla dzieci (od 7 lat) i młodzieżyGrażyna Szymała-Wołyńska
16.00 - 20.00Nauka j. angielskiegoEwa Laskowska
16.30 - 17.30Balet dla dzieci grupa IKlaudia Koralewska
17.30 - 18.30Balet dla dzieci grupa IIKlaudia Koralewska
20.30 - 22.00JogaŁukasz Molski
czwartek11.00 - 12.00Rytmika dla dzieciMarzenna Karbowska
17.30 - 18.30Kółko plastyczne dla dzieci (od lat 8) i młodzieży „Kreatywni”Agnieszka Szymańska-Wojtera
17.30 - 18.30Zumba grupa IMagdalena Lamentowicz
18.40 - 19.40Zumba grupa IIMagdalena Lamentowicz
20.00 - 21.00AerobikDorota Schraube
piątek16.00 - 17.00Teatrzyk Dziecięcy Zielona GośLynn Kucharczyk
17.00 - 18.00Zespół Folklorystyczny „Goślinianie” - grupa młodszaMarzenna Karbowska
18.00 - 20.30Zespół Folklorystyczny „Goślinianie” - grupa starszaMarzenna Karbowska
sobota8.00 - 16.00Nauka języka angielskiegoEwa Laskowska

Sala Ochotniczej Straży Pożarnej, ul. Rogozińska 15

Dzień tygodniaGodz.NazwaInstruktor
poniedziałek19.00 - 21.00Orkiestra Dęta OSPMateusz Sibilski
środa19.00 - 21.00Orkiestra Dęta OSPMateusz Sibilski

Szkoła Podstawowa nr 2 w Murowanej Goślinie

Dzień tygodniaGodz.NazwaInstruktor
poniedziałek15.00 - 18.30Nauka gry na instrumentach drewnianychJerzy Gronowski

ZAPRASZAMY