home

Pożegnanie Marka

Przychodzi taki okres w życiu, że trzeba pożegnać się z pracą zawodową, a przede wszystkim z ludźmi, z którymi przez lata tworzyło się wspaniałe i piękne rzeczy. 31 grudnia 2019 r. na zasłużoną emeryturę odszedł nasz kolega Marek Derbich, pod koniec stycznia zorganizowaliśmy pożegnalne spotkanie, w który uczestniczył również burmistrz Dariusz Urbański.

Nasze życzenia dla Marka:

Dobiegła końca Twoja zawodowa przygoda z Ośrodkiem Kultury. Mówimy przygoda, bo dla nas praca z Tobą była piękną przygodą. Ty swoją artystyczną osobowością, niebywałym talentem, inteligencją i humorem malowałeś każdą szarość na kolorowo. W naszych sercach zawsze otwarte będą drzwi do sali nr 20, gdzie w naszej pamięci składał się będzie „Obywatel”, malować się będą obrazy i gdzie wszystko będzie dopiero przed nami.
Życzymy Ci serdecznie realizacji planów, nieustającej weny twórczej, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Bywaj w dobrym zdrowiu każdego dnia! 
Skończył się tylko etat, a przygoda niech trwa dalej. Jesteś częścią domu kultury, który współtworzyłeś od 1977 roku, a w domu jak to w domu zawsze będzie dla Ciebie miejsce.

Emerytura to nie czarna dziura!
Głowa do góry! Wszystko będzie cacy!

Koleżanki i koledzy z zakładu pracy:
Agnieszka, Arleta, Bartek, Iwona, Mariola, Tomek, Zdzisława

Zdjęcia: Tomek