home

 THE END – Kino „Zorza” zakończyło sezon

25 sierpnia pokazem filmu „Fantastyczny Pan Lis” zakończyliśmy kolejną edycję Kina Letniego „Zorza”. Atrium Ośrodka Kultury w Murowanej Goślinie przy ul. Mściszewskiej 10 zamieniło się na dwa miesiące wakacji w salę kinową pod gwiazdami. W tym sezonie wyświetliliśmy osiem tytułów: „Sing”, „Marzyciel”, „Most szpiegów”, „Płoty”, „Nowy początek”, „Bociany”, „Birdman”, „Fantastyczny Pan Lis” Publiczność mogła uraczyć się różnorodnymi gatunkami. Pokazaliśmy tak bardzo lubiane przez widzów animacje oraz dramaty, thillery czy sci-fi. Większość seansów odbyła się pod gołym niebem, choć lato było kapryśne i nie rozpieszczało idealną pogodą. W tym sezonie zakupiliśmy wygodne i bardzo gustowne leżaki. Ekran został dopracowany technicznie i bez żadnej fałdy przetrwał osiem tygodni, dźwięk popłynął z nowych głośników. Kino „Zorza” rozwija się, poprawiamy, dopracowujemy i z każdym rokiem będzie lepiej. Publiczności przybywa, emocje i przeżycia w kinie „Zorza” są niezastąpione. Po seansie kończącym się nocą powrót przez senne uliczki miasta spacerem to wielka przyjemność. Czas szybko płynie jeszcze tylko dziesięć miesięcy i znów będzie lato, lato, lato… Dziękujemy publiczności! Zapraszamy wszystkich zostańcie z nami! Do zobaczenia na naszym ekranie!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu pod adresem www.facebook.com/KinoMurowanaGoslina lub do kontaktu na adres kino@murowana-goslina.pl. Można zgłaszać swoje uwagi i podzielić się opiniami.

Na tegoroczne kino letnie zapraszał Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina Dariusz Urbański, organizacji podjął się Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Grupa Miłośników Kina Zorza w Murowanej Goślinie.

Bardzo dziękujemy Panu Dominikowi Kowalowi za profesjonalne przygotowanie projekcji filmów.

 

Bartłomiej Stefański