home

Przygotowania do XXI Finału WOŚP

DKN_4736

We wtorek 8 stycznia 2013 r. w sali Ośrodka Kultury, czyli siedzibie Goślińskiego Sztabu XXI Finału WOŚP odbyło się spotkanie z wolontariuszami. W tegorocznym finale WOŚP 13 stycznia na ulicach naszej gminy pojawi się rekordowa liczba wolontariuszy (35 osób).

Na spotkaniu wolontariusze otrzymali puszki, serduszka oraz identyfikatory niezbędne do niedzielnej zbiórki. Poznali również zasady bezpieczeństwa. Każda z osób została poinformowana przez Szefa Sztabu XXI Finału w Murowanej Goślinie Tomasza Mizgiera o wszystkich ważnych informacjach dotyczących Finału WOŚP w naszej gminie. Natomiast Stanisław Woźniak – Prezes Klubu HDK „Gośliniacy” przekazał kropelkę (maskotkę w kształcie serca) na główną licytację i zachęcił do wzięcia udziału w akcji oddawania krwi podczas finału. Na koniec spotkania zrobiono pamiątkowe zdjęcie wszystkich wolontariuszy.

Cieszy fakt, że przez tyle lat orkiestrowego grania cały czas wzrasta liczba chętnych w naszej gminie aby grać razem do końca świata i jeden dzień dłużej. Teraz pozostaje już tylko czekać do niedzieli, przygotować sobie ciepłe ubranie i uzbroić się w zapał, by zebrać jak najwięcej pieniędzy i tym samym jak najlepiej wesprzeć WOŚP.

Zatem zapraszamy raz jeszcze wszystkich Gośliniaków na imprezy związane z Finałem WOŚP w naszej gminie oraz na Światełko do nieba i główną licytację o godz. 20.00 (plac przed Ośrodkiem Kultury).
Do wylicytowania m.in.: książka z autografem Jurka Owsiaka „Róbta co chceta czyli z sercem jak na dłoni – 20 lat grania”, kubki XXI Finału WOŚP, koszulki XXI finału WOŚP, pamiątkowy znaczek pocztowy wraz z autografem Jurka Owsiaka, tradycyjne serduszko (kropelka) oraz wiele innych ciekawych przedmiotów.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka zagra „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”

 

T.M.