home

Eliminacje Powiatowe XVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2012

Dwa dni po Eliminacjach  Gminnych  XVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2012 11 maja w sali Miejsko – Gminnego Ośrodka  Kultury i Rekreacji  ( przy ul. Poznańskiej 16) odbyły się Eliminacje Powiatowe.

W eliminacjach  powiatowych wzięły udział  dzieci z Czerwonaka, Tarnowa Podgórnego, Kostrzyna Wlkp. , Komornik, Mosiny, Przeźmierowa, Poznania i nasza reprezentacja. Przed Jury zaprezentowało się 23 wykonawców.

Jeszcze więcej zdjęć >>>

Poziom prezentacji wokalnych był na wysokim poziomie. Zarówno dobór repertuaru, estetyka wykonawcza oraz ogólny wyraz artystyczny prezentacji zachwycał, i trudno było  wybrać wokalistów, którzy będą reprezentować nasz powiat w eliminacjach rejonowych które, odbędą się 3 czerwca w Obornickim Ośrodku Kultury. Jury w składzie; Mateusz MJ Sibilski- przewodniczący, Marzenna Karbowska i Agnieszka Szymańska –Wojtera, po burzliwych obradach postanowiło;

Wyróżnić: Martynę Sadalską z Tarnowa Podgórnego, Zosię Wolnik z Czerwonaka, Jana Szczerbala z Mosiny i Zuzię Maćkowiak z Komornik.

Nominować do etapu rejonowego: Krystynę Sobczak z Czerwonaka,  Aleksandrę Bukowską Czerwonaka, Hannę Klepacką, Jana Łęckiego oraz Sandrę Wolniewicz z Murowanej Gośliny.

Każde dziecko zostało nagrodzone pamiątkowym dyplomem oraz małym misiem. Gratulujemy wszystkim wykonawcom i opiekunom.

Oczywiście mocno trzymamy kciuki za naszą nominowaną piątkę , którą zobaczymy 3 czerwca br. na eliminacjach rejonowych w Obornickim Ośrodku Kultury.

 Agnieszka Szymańska- Wojtera