home

Koncert Noworoczny 2010

Po raz kolejny Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Murowanej Goślinie zaprosił wszystkich mieszkańców na niezwykły koncert noworoczny, który odbył się 1 stycznia 2010 r. o godz. 17.00 w auli Gimnazjum nr 1.

00 

W tym roku zaprosiliśmy duet skrzypcowy  Queens of Violins, który powstał w 2007 r. w Bydgoszczyz inicjatywy dwóch młodych, utalentowanych skrzypaczek Anity Tubaji i Karoliny Wróbel – Krysztoforskiej. Jest to jeden z nielicznych zespołów w Polsce, a nawet w Europie gdzie instrumentalistki oprócz skrzypiec akustycznych grają na instrumentach elektrycznych, stwarzając tym samym niepowtarzalne efekty brzmieniowe, które dają słuchaczom niezapomniane wrażenia. Tworzą muzykę na najwyższym poziomie wykonawczo-artystycznym. Artystki posiadają w bogatym repertuarze oryginalne i nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki klasycznej, pop, dance oraz niezapomniane tematy z kultowych filmów oraz fragmenty z najpiękniejszych musicali świata.

00

W Murowanej Goślinie zaprezentowały się przede wszystkim w muzyce rozrywkowej. Było dużo dynamicznej muzyki i moc karnawałowego nastroju z lampką szampana. Skrzypaczki grały tak żywiołowo , że jednej z nich pękła struna w trakcie koncertu. Bardzo cieszymy się, że mieszkańcy naszej gminy przyjęli nasze zaproszenie i z roku na rok coraz liczniej przychodzą na nasze koncerty noworoczne.

Więcej zdjęć >>>

 

Agnieszka Szymańska – Wojtera